TEAM HSI

Maak kennis met het team dat Horse Service International elke dag weer de eerste keuze maakt voor transportatie.

lau

Lau van Nieuwenborg
Algemeen directeur

lau@horseservice.nl

wil

Wil Lucassen
Financiële Administratie

wil@horseservice.nl

roy

Roy Oirbans
Export afdeling

roy@horseservice.nl

peter

Peter van Nieuwenborg
Export afdeling

peter@horseservice.nl

thuur

Thuur Lucassen
Export afdeling

thuur@horseservice.nl

yolanda

Yolanda van den Broek
Import / Douane afdeling

yolanda@horseservice.nl

sabrina

Sabrina Bos
Import afdeling

sabrina@horseservice.nl

rinus

Rinus Vissers
Afhandelaar op Schiphol

rinus@horseservice.nl

Iris

Iris van Dijck
Afhandelaar op Schiphol

iris@horseservice.nl

jessica

Jessica Buter
Afhandelaar op Schiphol

jessica@horseservice.nl

rick

Rick
Stal medewerker

stal@horseservice.nl

karen

Karen
Stal medewerker

stal@horseservice.nl